menu

Konkurs „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. warmińsko-mazurskim. II Edycja”

2021-06-23 16:00:00 (ost. akt: 2021-06-23 14:56:33)

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!
To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

NAGRODY
I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego.
2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. warmińsko-mazurskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. warmińsko-mazurskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)
4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-warminsko-mazurskie-2-edycja

Na zgłoszenia czekamy do 16 lipca 2021 roku!

Serdecznie zapraszamy!