menu

Wirtualny Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu

2020-11-10 11:01:38 (ost. akt: 2020-11-10 11:12:42)

Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do udziału w "Wirtualnym Festiwalu Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu". Wystąpią między innymi ENEJ, Ania Dąbrowska, Paweł Domagała, Organek i Miuosh.

Festiwal będzie transmitowany 11 listopada na żywo w Internecie już od godz. 12:00 – zaraz po wspólnym odśpiewaniu hymnu. W tym roku Festiwal będzie dostępny on-line, by każdy mógł zobaczyć przygotowane atrakcje we własnym domu. Wystarczy wejść na stronę
www.niepodlegla.gov.pl/festiwal i uruchomić transmisję na żywo przygotowaną przez Biuro Programu „Niepodległa”.

To kolejna z akcji przygotowanych przez Biuro Programu "Niepodległa" obok wydarzenia „Niepodległa do hymnu”, w ramach którego każdy będzie mógł 11 listopada w samo południe przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego. Wystarczy o godz. 12:00 włączyć jedną z większych stacji radiowych lub telewizyjnych i przyłączyć się do śpiewania Mazurka Dąbrowskiego, który będzie emitowany na antenie. Do wspólnego hymnu można będzie przyłączyć się również za pośrednictwem Internetu.

Więcej informacji o akcji "Niepodległa do hymnu" dostępne jest w artykule Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do akcji "Niepodległa do hymnu".