menu

Ludzie tworzą turystykę

2017-12-08 09:12:11 (ost. akt: 2017-12-08 09:18:49)

Jak stworzyć efektowny pakiet usług turystycznych, w jaki sposób sfinansować swoje przedsięwzięcie, ale również jak prawidłowo komunikować się z klientem – tego i wiele więcej można było dowiedzieć się podczas konferencji pt. „Turystyka nas inspiruje”.

W czwartek, 7 grudnia w Sali konferencyjnej na lotnisku Olsztyn-Mazury w Szymanach odbyła się konferencja pt. „„Turystyka nas inspiruje. Ludzie tworzą turystykę”. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Wioletta Śląska-Zyśk, która opowiedziała o turystyce spójnej z kierunkami samorządu ujętymi w Strategii Województwa. Można było dowiedzieć się także sporo na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w procesie komunikacji ofert turystycznych, czy chociażby komunikacji z klientem. Natomiast w przerwach między kolejnymi panelami wszyscy chętni mogli dowiedzieć się, co dzieci wiedzą i sądzą na temat turystyki.
Konferencja została zorganizowana wspólnie przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Lokalną Organizację Turystyczną Powiatu Szczycieńskiego.

  • Sesje Rady Miejskiej (na żywo)
  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY