menu

Nagrody i wyróżnienia Burmistrza rozdane

2017-06-22 22:05:22 (ost. akt: 2017-06-26 08:52:49)

Pięćdziesiąt czterech uczniów ze szczycieńskich szkół otrzymało wyróżnienia i nagrody Burmistrza, w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

Jutro ostatni dzwonek przed wakacjami. Koniec roku to czas podsumowań, jest to również okazja do uhonorowania tych, którzy na swoim koncie zapisali wyjątkowe osiągnięcia zarówno z dziedziny oświaty jak i sportu, kultury czy działalności artystycznej.

Od kilki lat miasto Szczytno realizuje Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. To w ramach jego realizacji uczniowie z miejskich szkół otrzymują finansowe wyróżnienia i nagrody.

W tym roku zostało wyróżnionych 54. uczniów i uczennic. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A wszystkim dzieciakom i młodzieży ze Szczytna życzymy bezpiecznych i niezapomnianych wakacji.





Nagrody Burmistrza Miasta Szczytno dla uczniów:

W dziedzinie oświaty:

1. Gabriela Żotkiewicz – uczennica Szkoły Podstawowej z OI Nr 2,
2. Martyna Bobińska - uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
3. Hubert Kwiatkowski – uczeń Gimnazjum Nr 1,
4. Hanna Górska – uczennica Gimnazjum Nr 1,

W dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury:
1. Maja Banasiak – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
2. Agnieszka Mirkowicz – uczennica Gimnazjum Nr 1,
3. Zuzanna Kozak – uczennica Gimnazjum Nr 1,

W dziedzinie sportu:
1. Iwo Choroszewski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6 (zawodnik Klubu Sportowego „PŁETWAL”),
2. Marcin Kłak – uczeń Gimnazjum Nr 1 (zawodnik Klubu Sportowego „PŁETWAL”
3. Gaspar Święciński – uczeń Szkoły Podstawowej z OI Nr 2 (zawodnik Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana)
4. Maksymilian Borowy – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6,
5. Karol Kijewski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6.

Wyróżnienia Burmistrza Miasta Szczytno dla uczniów:

W dziedzinie oświaty:
- Weronika Radzińska – uczennica Szkoły Podstawowej z OI Nr 2,
- Szymon Szymborski – uczeń Szkoły Podstawowej z OI Nr 2,
- Maja Nyśk – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Jan Samsel – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Jakub Szcześniak – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Zuzanna Grygo – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Tobiasz Czerniawski – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Julia Chudzik – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Natalia Ciesielska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Wiktoria Kalinowska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Aleksander Folga - uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Paulina Opalach – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Julia Rusinowska – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Julia Wardęcka – uczennica Gimnazjum Nr 1,
- Karolina Więcek – uczennica Gimnazjum Nr 1,
- Kacper Adamski – uczeń Gimnazjum Nr 1,
- Oliwia Lis – uczennica Gimnazjum Nr 1,
- Konrad Banul – uczeń Gimnazjum z OI Nr 2,
- Zuzanna Walaszczyk – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Julia Sadowska – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Julianna Rynkiewicz – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Lidia Gąsiorowska – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Gabriela Niechwiadowicz – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Tomasz Olender – uczeń Gimnazjum Sportowego.

W dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury:

- Antoni Iwanicki – uczeń Szkoły Podstawowej z OI Nr 2,
- Aleksandra Rekosz – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Maciej Golian – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Patrycja Jaroch – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6,
- Wiktoria Bałon – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 6 (podopieczna Fundacji Kreolia – Kraina Kreatywności),
- Weronika Buczek – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Wiktoria Olbryś – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2.

W dziedzinie sportu:

- Jan Wlazło – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Kinga Deptuła – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Jędrzej Kłosiński – uczeń Szkoły Podstawowej z OI Nr 2,
- Natan Żyliński – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 6 (zawodnik Akademii Sztuk Walki),
- Marcin Żarnoch – uczeń Gimnazjum Nr 1,
- Zuzanna Rosińska – uczennica Gimnazjum z OI Nr 2,
- Gabriel Sachajczuk – uczeń Gimnazjum z OI Nr 2,
- Marcin Długokęcki – uczeń Gimnazjum z OI Nr 2 (zawodnik PolKS Gwardia Szczytno)
- Adam Jemielita – uczeń Gimnazjum Sportowego,
- Krzysztof Wlazło – uczeń Gimnazjum Sportowego,
- Nikodem Cegielski – uczeń Gimnazjum Sportowego (zawodnik PUKS „Wiktoria” w Szczytnie).

  • LETNIE GRANIE
  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY