menu

Siedem medali szczycieńskich karateków

2017-03-23 14:02:22 (ost. akt: 2017-03-23 14:52:41)

Z workiem medali wrócili szczycieńscy karatecy z rozgrywanych w Radomiu Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate Kyokushin i WKF.

W sumie w zawodach wzięło udział 335 zawodników i zawodniczek z 41 klubów. W tym gronie znalazła się także dziewięcioosobowa ekipa szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Ze złotem wracała do naszego miasta Julia Wojciechowska, która okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii. Szczególne słowa uznania należą się także Kamilowi Grzegorczykowi, który do brązu w formule WKF dołożył także drugie miejsce w kategorii do 75 kilogramów w formule full kontakt.

Wśród seniorów do szczycieńskiej puli medali dołożyli się także zdobywczyni srebra w kategorii do 60 kilogramów Ewelina Mirosław i brązowy w kategorii do 65 kilogramów Piotr Olszewski.

Doskonale spisali się także debiutujący w imprezie tej rangi reprezentanci szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. W kategorii juniorów powyżej 65 kilogramów Marcel Zapadka dopiero w finale znalazł swojego pogromcę. Zadowolona ze swojego występu może być także Natalia Zentarra, która wróciła do Szczytna z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików z brązowym medalem kategorii powyżej 50 kilogramów.
  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY