menu

Kolejne sukcesy zawodników Policyjnego Klubu Sportowego „Gwardia” Szczytno

2020-09-13 12:00:00 (ost. akt: 2020-09-14 13:43:29)

W weekend, 10-13 września zawodnicy klubu "Gwardia" ze Szczytna Jakub Borkowski i Kacper Ruciński oraz ich trener Maciej Bukowiecki brali udział w Mistrzostwach Polski U20 w lekkoatletyce w Radomiu.

Podczas zawodów w sobotę Jakub Borkowski w pchnięciu kulą zdobył brązowy medal, natomiast Kacper Ruciński uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji.
Kolejnego dnia, w niedzielę w rywalizacji w rzucie dyskiem Jakub Borkowski powtórzył sukces zdobywając kolejny brązowy medal, natomiast jego kolega Kacper Ruciński zajął dziewiąte miejsce. - W związku ze świetnymi osiągnięciami w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem Jakub Borkowski został powołany do reprezentacji Polski U20 na mecz Polska-Czechy - mówi z dumą trener Maciej Bukowiecki.

Wyjazd zawodników na Mistrzostwa Polski został dofinansowany przez Miasto Szczytno.