menu

Mecz charytatywny

2019-02-12 09:45:44 (ost. akt: 2019-02-14 07:36:14)

W niedzielę, 17 lutego w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera odbędzie się mecz charytatywny „Piłka łączy. Gwiazdy dla Wioli”. W wydarzeniu wezmą udział aktorzy Marcin Mroczek i Robert Moskwa oraz telewizyjny komentator Turbokozak.

W trakcie imprezy będzie można wylicytować m.in. pióro z kancelarii Prezydenta RP, replikę hiszpańskiej armaty, piłkę z autografem Pawła Papke, biżuterię, pasmanterię damską, gadżety.

Wioletta Milewska ma 45 lat, dwójkę dzieci i jest mieszkanką Gminy Dźwierzuty. Przeszła rozległy zawał serca i udar mózgu wskutek czego utraciła zdolność do samodzielnej egzystencji. Jest prawostronnie sparaliżowana i ma głębokie zaburzenia mowy. Ten stan rzeczy spowodował, że Pani Wioletta jest całkowicie zdana na opiekę osób trzecich.

Jedyną szansą poprawy jej stanu zdrowia - choćby częściowe cofnięcie paraliżu i odzyskanie mowy, jest intensywna i fachowa rehabilitacja, która nie jest refundowana.

Państwa pomoc może sprawić, że Wiola odzyska choćby częściową zdolność do samodzielnej egzystencji, a jej dzieci będą mogły cieszyć się z bycia razem ze swoją mamą.


W programie:
9:00-12:00 - Turniej piłki nożnej U7, U10
12:00 – Mecz Indiaca
13:00 – Mecz koszykówki U.S. Army kontra Mieszkańcy Szczytna
14:30 – Mecz piłki nożnej – Drużyna Gwiazd kontra Przyjaciele Wioli
15:30 – Pokazy Akademii Sztuk Walki Szczytno Novum


  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY