Z ogromną radością informujemy o sukcesie uczennic naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-strój”, organizowanym przez Szkołę Podstawową Hansa Christiana Andersena w Radomiu oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu.

Zosia Gdowik zdobyła I miejsce, zachwycając jury pomysłowym i starannie wykonanym strojem ekologicznym. Jej praca wyróżniała się kreatywnością, estetyką oraz wykorzystaniem materiałów przyjaznych środowisku.

W gronie laureatów konkursu znalazła się również Liliana Żokowska, która otrzymała tytuł laureatki za swoją oryginalną i pełną ekologicznych inspiracji pracę.

Serdecznie gratulujemy Zosi i Lilianie oraz życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy dumni, że nasze uczennice z takim zaangażowaniem promują postawy proekologiczne i rozwijają swoje talenty artystyczne.

Galeria zdjęć