Zachęcamy uczniów klas 5 - 8 do udziału w szkolnym konkursie fotograficzno-przyrodniczym "PATRZĄC W NIEBO". Stwórz pracę zawierającą zdjęcie zjawiska przyrodniczego na niebie wraz z opisem tego zjawiska i złóż w terminie do 5 czerwca 2026 r. Szczegóły na plakacie.
