menu

Nabór wstępnych deklaracji do uczestnictwa w programie "Ciepłe Mieszkanie"

2023-05-31 12:56:54 (ost. akt: 2023-06-01 08:38:42)

Burmistrz Miasta Szczytno zaprasza do udziału w projekcie pn. „Ciepłe Mieszkanie”, którego celem jest wymiana tzw. kopciuchów i poprawa efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródła ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.
 
Miasto Szczytno na podstawie ogłoszenia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie o naborze wniosków do Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”, ogłasza rozpoczęcie naboru deklaracji wstępnych uczestnictwa w Programie w latach 2023-2025.

Nabór ma na celu rozpoznanie potrzeb i zainteresowania mieszkańców miasta Szczytno, spełniających wskazane w Programie kryteria, realizacją inwestycji w zakresie wymiany źródeł ciepła i poprawy efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.
Złożenie deklaracji wstępnej nie jest jednoznaczne z uzyskaniem dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i służy wyłącznie celom prognostycznym zainteresowania mieszkańców programem ciepłe mieszkanie.

Deklaracje wstępne można składać:
• osobiście w siedzibie urzędu, ul. H. Sienkiewicza 1 pokój nr 1 Biuro Obsługi Interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu tj. 7.30-15.30
• listownie na adres: Urząd Miejski w Szczytnie , ul. H. Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno
• elektronicznie na adres: um@um.szczytno.pl

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące programu „Ciepłe Mieszkanie”
https://czystepowietrze.gov.pl/cieple-mieszkanie/.Pliki do pobrania:
1. deklaracja wstępna-ciepłe mieszkanie
2. regulamin programu ciepłe mieszkanie