menu

Koncert zespołu HUNTER z Gośćmi - XXX JUBILEUSZOWE DNI I NOCE - SZCZYTNO 2022

2022-07-12 15:00:00 (ost. akt: 2022-07-12 16:26:19)

Pierwszego dnia obchodów tegorocznych Dni i Nocy na scenie zaprezentuje się zespół HUNTER, który zagra koncert z okazji 35 - lecia istnienia! Zespół wystąpi na Plaży Miejskiej w Szczytnie wraz z zaproszonymi gośćmi. Uczta rockowo – metalowa rozpocznie się o godzinie 19:00.

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

W ciągu 37 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, oryginalne harmonie i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów. Zespół dziś tworzą: Drak - gitara/wokal, Pit - gitara, Saimon - bas, Jelonek - skrzypce, Daray – perkusja, Letki - instrumenty perkusyjne.

https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu/
http://www.huntersoulmetal.pl
https://youtube.com/c/huntersoulmetal
https://www.instagram.com/hunterbandpoland/

https://m.powiatszczycienski.pl/2022/07/orig/dni-i-noce-artysci-52669.png