Oferta pracy na stanowisku robotnik gospodarczy

2020-04-17 09:45:47 (ost. akt: 2020-04-27 09:44:44)
Herb Miasta Szczytno

STANOWISKO

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy:
Urząd Miejski Szczytno
ul. Sienkiewicza 1
12-100 Szczytno

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie utrzymywanie porządku na terenach zielonych miasta Szczytno. Czynności wykonywane to w szczególności bieżące sezonowe utrzymanie zieleni miejskiej oraz prace ogrodnicze.

Wymagania:
• Pracowitość
• Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziane umiejętności ogrodnicze

Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „ Dotyczy zatrudnienia na stanowisko Robotnik gospodarczy” do 15 maja 2020 r. na adres :
Informacja telefoniczna tel. 89 624 72 33

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Z-ca Burmistrza
Ilona Bańkowska