menu

Rekrutacja do klas II-VIII Sportowej Szkoły Podstawowej kończy się 18 grudnia

2019-12-12 13:40:16 (ost. akt: 2019-12-12 14:16:45)

Uwaga! W dniu 18 grudnia (środa) kończy się rekrutacja do Sportowej Szkoły Podstawowej dla klas II-VIII. Rodzicie, którzy chcą zapisać dzieci do szkoły sportowej mają już niecały tydzień na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Do wniosku o przyjęcie do Sportowej Szkoły Podstawowej należy dołączyć orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające dobry stan zdrowia dziecka, pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie dziecka do szkoły sportowej, pisemne potwierdzenie spełniania kryteriów niezbędnych do przeprowadzenia drugiego etapu rekrutacji (przeprowadzanej w przypadku uzyskania przez kandydatów równorzędnych wyników na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego) oraz podpisaną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.

Wszystkie niezbędne dokumenty oraz regulamin rekrutacji dostępne są na stronie Sportowej Szkoły Sportowej w Szczytnie w zakładce "Rekrutacja".
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY
  • Kino w Szczytnie od piątku
  • Kfsdw
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa