menu

Dzień Otwarty w Sportowej Szkole Podstawowej

2019-12-01 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-01 12:20:18)

W niedzielę, 1 grudnia w Sportowej Szkole Podstawowej odbył się Dzień Otwarty. Zainteresowanie kształceniem w nowej placówce przerosło oczekiwania nauczycieli i władz miasta. Zarówno dzieci, jak też ich rodzice mogli dowiedzieć się więcej o nowo powstałej szkole, zwiedzić ją i zapoznać się z warunkami rekrutacji.

Przypomnijmy, że Sportowa Szkoła Podstawowa kształci w zakresie:
piłki siatkowej, piłki nożnej, lekkoatletyki i pływania oraz w klasie Interdyscyplinarnej (klasa Interdyscyplinarna dotyczy uczniów trenujących inne dyscypliny sportowe oraz zainteresowanych żeglarstwem, tańcem, akrobatyką).

Atuty szkoły to: wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowana kadra trenerska, profesjonalna baza sportowa: hala sportowa, basen pływacki, boiska wielofunkcyjne Orlik 2012, pracownie specjalistyczne: językowa, fizyczna, chemiczna, przyrodnicza i biologiczna, zajęcia w trybie jednozmianowym, plan dostosowany do zajęć sportowych, szkoła przygotowana i dostosowana do przyjęcia dzieci z klas I-III, świetlica (oddzielna dla klas I-III), stołówka z własną kuchnią, wyjazdy na obozy integracyjne i specjalistyczne obozy sportowe zimowe i letnie, plac zabaw dla klas I-III, wysoki poziom bezpieczeństwa – ograniczony dostęp osób z zewnątrz i monitoring.

  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY
  • Kino w Szczytnie od piątku
  • Kfsdw
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa