menu

Sztuczne lodowisko w Szczytnie

2019-10-31 08:07:51 (ost. akt: 2019-11-04 10:32:42)

Na początku grudnia przy Bazie Wodnej Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie zostanie otwarte sztuczne lodowisko. W czwartek, 31 października Krzysztof Mańkowski Burmistrz Szczytna podpisał umowę z wykonawcą.

Lodowisko stanie na boisku do koszykówki przy Bazie Wodnej Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie. Będzie czynne od grudnia 2019 r. do marca 2020 r.. Co ważne lodowisko będzie otwarte nawet przy temperaturze plus 10 stopni Celsjusza.
Wykonawca z Jastrzębia-Zdroju ma ponad 20 letnie doświadczenie w tego typu realizacjach. Specjalizuje się w budowie kompletnych lodowisk w różnych technologiach i różnorodnych lokalizacjach z wyposażeniem, tak mobilnych jak i stałych, rekreacyjnych oraz sportu wyczynowego w tym na mistrzostwa świata w hokeju na lodzie i mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym, rewii na lodzie oraz lokalnych imprez rekreacyjnych. Realizuje również systemy mrożenia najazdów skoczni narciarskich oraz obiekty „ Dwa w jednym” czyli boisko z funkcją lodowiska do letniego użytkowania nawierzchni do jazdy na rolkach, deskorolkach, wrotkach, ćwiczeń jak na sali gimnastycznej oraz oczywiście gier zespołowych. Obiekty realizuje z powodzeniem tak w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej.

Przy podpisaniu umowy uczestniczyli:
Krzysztof Mańkowski Burmistrz Szczytna, Arkadiusz Leska Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie, Piotr Gregorczyk Radny Rady Miejskiej w Szczytnie, Paweł Galisz Prezes Zarządu oraz Wiesław Klimczak Dyrektor Genaralny GAMAK Spółka z o.o.

http://m.szczycienski.wm.pl/2019/10/orig/1-25625.jpg
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY
  • Kino w Szczytnie od piątku
  • Kfsdw
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa