menu

Nowa motorówka dla ośrodka sportu

2019-05-20 13:58:26 (ost. akt: 2019-05-20 14:31:50)

Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie może pochwalić się nowym sprzętem. Motorówka już jest w Bazie Wodnej i będzie wykorzystywana do zabezpieczenia podczas zajęć Szkółki Żeglarskiej.

Do Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie trafiła nowa motorówka. Sprzęt został przekazany do Bazy Wodnej dzięki hojności Północno-Wschodniego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego w Olsztynie. Sprzęt będzie wykorzystywany do zabezpieczenia podczas odbywających się na wodach większego z miejskich jezior zajęć Szkółki Żeglarskiej.
Jak mówi Krzysztof Mańkowski Burmistrz Miasta – przywrócenie żeglowności naszemu jezioru spotyka się z coraz szerszym, pozytywnym odzewem.

Na zdjęciu (od prawej): Krzysztof Mańkowski, Burmistrz Miasta, Ilona Bańkowska, Wiceburmistrz Szczytna i Arkadiusz Leska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie.
Na zdjęciu (od lewej): Arkadiusz Leska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie, Ilona Bańkowska, Wiceburmistrz Szczytna i Krzysztof Mańkowski, Burmistrz Miasta.
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY
  • Kino w Szczytnie od piątku
  • Kfsdw
  • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa