Dnia 03.06.2026r. dzieci z Gminnego Przedszkola, grupa „Motylki”, odwiedziły Szkołę Podstawową nr 6 oraz świetlicę szkolną. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić budynek szkoły, zobaczyć sale lekcyjne, stołówkę oraz szatnie. Dużo radości sprawiły im zabawy ruchowe na sali gimnastycznej.
W ramach prowadzonych działań Szkoły Promującej Zdrowie przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli świetlicy pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. "Motylki" poznały najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku, numery alarmowe oraz czyhające zagrożenia.
Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze, a jej zwieńczeniem było wspólne zdjęcie wykonane przy logo szkoły.
Opracowała: D. Farjan