16 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, biblioteka szkolna miała zaszczyt gościć uczestników konkursu recytatorskiego „Spotkanie z poezją”. Organizatorkami przedsięwzięcia były pani Małgorzata Czaplicka i pani Beata Tomporowska we współpracy z panią Klaudią Olszynką. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania umiejętności recytatorskich oraz rozwijania talentów artystycznych młodych uczestników klas 4-6. Powołane jury miało niełatwe zadanie, ostatecznie przyznając trzy miejsca na podium oraz pięć równorzędnych wyróżnień specjalnych. Komisja doceniła przede wszystkim zaangażowanie oraz artystyczną odwagę uczestników.
Laureaci konkursu:
1. Katarzyna Zajączkowska kl. 6D
2. Kateryna Basiuk kl.4B
3. Zhasmin Snihur kl.5C
Wyróżnienia specjalne otrzymali:
· Igor Wiśniewski kl. 5A
· Łucja Ostaszewska kl.6D
· Jakub Uliszewski kl. 5C
· Helena Pędzich kl.4B
· Marcel Buczek kl. 5 A
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
