W roku szkolnym 2025/2026 biblioteka szkolna zorganizowała konkurs „Wyzwanie w Bibliotece – Najlepszy Czytelnik”. Jego celem było promowanie czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań literackich oraz zachęcanie uczniów do regularnego korzystania z biblioteki. W konkursie uczestniczyli uczniowie, którzy chętnie sięgali po książki i aktywnie korzystali z księgozbioru bibliotecznego. Na zakończenie roku szkolnego wyłoniono najlepszych czytelników którzy otrzymali nagrodę i pamiątkowy dyplom. Konkurs zachęcał uczniów do częstszego czytania oraz odkrywania nowych literackich przygód.

Zwycięzcy:

Maria Kodzik – I miejsce

Justyna Dziatkowiak – II miejsce

Wiktoria Kiernozek – III miejsce

Wyróżnienie otrzymali:

Klara Nartonowicz

Zuzanna Grzegorczyk

Kornelia Dąbkowska

Izabela Urbanek

Maria Radziewińska

Gratulujemy wszystkim uczniom.

Galeria zdjęć