W roku szkolnym 2025/2026 biblioteka szkolna zorganizowała konkurs „Wyzwanie w Bibliotece – Najlepszy Czytelnik”. Jego celem było promowanie czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań literackich oraz zachęcanie uczniów do regularnego korzystania z biblioteki. W konkursie uczestniczyli uczniowie, którzy chętnie sięgali po książki i aktywnie korzystali z księgozbioru bibliotecznego. Na zakończenie roku szkolnego wyłoniono najlepszych czytelników którzy otrzymali nagrodę i pamiątkowy dyplom. Konkurs zachęcał uczniów do częstszego czytania oraz odkrywania nowych literackich przygód.
Zwycięzcy:
Maria Kodzik – I miejsce
Justyna Dziatkowiak – II miejsce
Wiktoria Kiernozek – III miejsce
Wyróżnienie otrzymali:
Klara Nartonowicz
Zuzanna Grzegorczyk
Kornelia Dąbkowska
Izabela Urbanek
Maria Radziewińska
Gratulujemy wszystkim uczniom.