Uczniowie z klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” i osiągnęli w nim znakomite wyniki. Dzięki swojej wiedzy oraz zaangażowaniu godnie reprezentowali szkołę, zdobywając wysokie lokaty i tytuły laureatów. Wśród nich znalazły się najmłodsze uczennice:
Lena Łachacz z klasy I A i Lilianna Jaguszewska z klasy I B.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów