menu

Burmistrz spotkała się z młodą ekolog

2017-11-15 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-20 08:39:18)

Uczennica klasy III F Gimnazjum nr 2 w Szczytnie Zofia Wrzochalska zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Dbaj o środowisko razem z nami".

We wtorek, 14 listopada, Pani Burmistrz spotkała się z Zofią Wrzochalską, uczennicą Gimnazjum nr 2 w Szczytnie. Zosia w rozstrzygniętym 26 września ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Dbaj o środowisko razem z nami" organizowanym przez Fundację Silvanus zajęła drugie miejsce. Spotkanie było nie tylko okazją do rozmowy o sukcesie Zofii, ale również jej planach na przyszłość, nie tylko tych związanych z ekologią.
Zasady czwartej edycji konkursu były proste. W wyznaczonym przez organizatora czasie należało zebrać jak najwięcej zużytego sprzętu elektronicznego. Szkoły i indywidualni uczniowie z największą ilością zgromadzonych "elektrośmieci" zdobywali nagrody.
Uczennicy klasy III F w sumie udało się zebrać ponad dwie tony zużytego sprzętu elektronicznego. Również Gimnazjum nr 2, które w konkursie Fundacji Silvanus bierze udział od pierwszej edycji, spisało się w tym roku na medal zajmując w klasyfikacji szkół drugie miejsce.
Zarówno Zosi jak i jej szkole jeszcze raz gratulujemy sukcesu!

  • Sesje Rady Miejskiej (na żywo)
  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY