menu

Radni VII kadencji

2015-11-19 09:58:42 (ost. akt: 2015-11-19 15:08:21)

W skład Rad Miasta Szczytno wchodzi 21 radnych.

PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA
MARIUSZ PARDO – OKRĘG 12 – ulice: Antoniego Osuchowskiego, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Jana Kochanowskiego, Krótka, Niepodległości.

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA
ARKADIUSZ MYŚLAK - OKRĘG 13
- ulice: Bolesława Chrobrego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa
Narońskiego, Kolejowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Warszawska.

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA
RAFAL KIERSIKOWSKI – OKRĘG 19
– ulice: Ulice: Antoniego Słonimskiego, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina od 46 do końca, Gnieźnieńska, Kard. StefanaWyszyńskiego, Mariana Buczka, Osiedleńcza, Partyzantów, Pawła Nowakowskiego, Polskich Dzieci Wojny, Powstańców Warszawy, Słoneczna, Warmińska.


PAWEŁ MALEC - OKRĘG 1 - ulice: Bursztynowa, Ciasna, Gustawa Gizewiusza, Jantarowa, Jaśminowa, Klasztorna, Krzysztofa Mrongowiusza, Kujawska, Mazurska, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Miodowa, Piaskowa, Podgórna, Pomorska, Suwalska, Sybiraków, Śląska, Tęczowa, Wojciecha Kętrzyńskiego, Wołyńska, Wrzosowa.


EWA STEFANIA CZERW - OKRĘG 2
- ulice: Adama Asnyka, Ignacego Paderewskiego, Janusza Korczaka, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klonowa, Melchiora Wańkowicza, Michała Kajki, Oskara Kolberga.


SŁAWOMIR WITOLD STASZAK - OKRĘG 3 - ulice: Lemańska, Nauczycielska, Poznańska, Toruńska.

WANDA NAPIWODZKA - OKRĘG 4 - ulice: 1 Maja, Akacjowa, Ignacego Krasickiego, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Michała Rafajłowicza, Plac Wolności, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Targowa.


ZBIGNIEW JANUSZ ORZOŁ - OKRĘG 5
- Ulice: Adama Mickiewicza, Bartna Strona, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Odrodzenia, Plac Juranda, Reinholda Barcza, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki, Żwirki i Wigury.

ARTUR ANTONI TROCHIMOWICZ – OKRĘG 6 - ulice: 3 Maja, Gen. Władysława Andersa, Jana Lipperta, Ogrodowa, Walentego Barczewskiego.

PIOTR MIECZYSŁAW GRZEGORCZYK – OKRĘG 7 – ulice: Białostocka, Bolesława Krzywoustego, Gdańska 1-35, Grudziądzka, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Jadwigi, Łomżyńska, Polna, Stanisława A. Poniatowskiego, Stefana Batorego, Towarowa, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka.

ANNA TERESA RYBIŃSKA – OKRĘG 8
– ulice: Borowa, Gdańska od 36 do końca, Kazimierza Wielkiego, Lidzbarska, Mieszka I, Stanisława Staszica, Szwedzka, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Zakole, Zygmunta Augusta.

AGNIESZKA IZABELA KOSAKOWSKA – OKRĘG 9 – ulice: Cypriana Kamila Norwida, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Juliana Tuwima, Konstantego I.Gałczyńskiego, Leśna, Marii Rodziewiczównej, Mławska, Nowa, Władysława Tatarkiewicza.

HENRYK ZDZISŁAW SIENKIEWICZ – OKRĘG 10
- ulice: Fryderyka Chopina 1-2, Ks. Władysława Łaniewskiego, Lniana, Pasymska, Władysława Sikorskiego

ARKADIUSZ MICHAŁ DZICZEK – OKRĘG 11
- ulice: Armii Krajowej, Długa, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina 2a-45, Jakuba Kowalewskiego, Kasztanowa, Kwiatowa, Lwowska, Mikołaja Kopernika.

PAWEŁ KAMIL KRASSOWSKI – OKRĘG 14 – ulice: Jerzego Lanca, Solidarności od 6 do końca numery parzyste.

ARKADIUSZ MARCZAK – OKRĘG 15 – ulice: Bohaterów Września 1939 R., Bydgoska, Solidarności 2-5, od 7 do końca numery nieparzyste, Walentego Habandta.

TOMASZ ŁACHACZ – OKRĘG 16
– ulice: Fryderyka Leyka.

MARCIN MACIEJ FUGÓRNIAK – OKRĘG 17 – ulice: Bolesława Prusa, Józefa Bema, Lipowa, Piastów, Poprzeczna, Robotnicza, Romualda Traugutta, Równoległa, Spółdzielcza, Zbigniewa Sobieszczańskiego.

MARYLA WIERZBICKA – OKRĘG 18 – ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Wielbarska, Wincentego Pola.

DANUTA GÓRSKA – OKRĘG 20 – ulice: : Bogumiła Linki, Gustawa Wasińskiego, Henryka Wieniawskiego, Krzywa, Polska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Wiejska, Wileńska.

ROBERT ARTUR SIUDAK – OKRĘG 21
– ulice: Brzozowa, Działkowa, Kazimierza Pułaskiego, Łódzka, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Ostrołęcka, Podleśna, Władysława Broniewskiego.




  • LETNIE GRANIE
  • Kfsdw
  • Patronaty Burmistrza Miasta
  • INFORMACJE SZCZYTNO
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY