menu

Akcja #Wspieram Przedsiębiorstwa Społeczne z Warmii i Mazur

2020-05-04 09:23:22 (ost. akt: 2020-05-04 09:45:32)

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zachęca wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur do włączenia się w akcję #Wspieram Przedsiębiorstwa Społeczne z Warmii i Mazur.

W sytuacji epidemii koronawirusa wiele przedsiębiorstw społecznych z terenu Warmii i Mazur aktywnie uczestniczy w akcjach związanych z niesieniem pomocy innym, zarówno indywidualnym osobom, jak i całym społecznościom. Dzisiaj to ci przedsiębiorcy potrzebują naszego wsparcia.

Podmioty ekonomii społecznej na szeroką skalę włączyły się w działania na rzecz ograniczania rozwoju epidemii wirusa SARS-CoV-2. Szyją maseczki dla pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej, wspierają seniorów i osoby niepełnosprawne niezdolne do samodzielnego funkcjonowania, szczególnie w tym o wiele trudniejszym dla wszystkich czasie.


Dzisiaj przedsiębiorstwa społeczne same potrzebują naszej pomocy. Jak możemy je wesprzeć? Włączając się w akcję #Wspieram Przedsiębiorstwa Społeczne Warmii i Mazur poprzez kupowanie oferowanych przez nie produktów i usług. Zaopatrując się w wysokiej jakości, unikatowe produkty i usługi, dajemy pracę lokalnym przedsiębiorcom.

Poniżej dostępna jest lista przedsiębiorstw społecznych z regionu, u których można składać zamówienia. Baza dostępna jest również na stronie internetowej Departamentu Ekonomii Społecznej i Solidarnej.


Lista przedsiębiorstw społecznych z Warmii i Mazur

  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY