menu

Komunikat Burmistrza Miasta Szczytno

2020-03-14 13:14:35 (ost. akt: 2020-03-14 13:15:38)

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju, w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Szczytnie i podległych mu jednostek, wprowadzone zostają od 16 marca 2020 roku zdecydowane ograniczenia kontaktów interesantów z urzędnikami. Decyzja Burmistrza Miasta Szczytno obowiązuje do odwołania.

Urząd Miejski w Szczytnie oraz podległe mu jednostki będą pracować w dotychczasowych godzinach, ograniczona do niezbędnego minimum zostaje jednak bezpośrednia obsługa mieszkańców. Wszystkie urzędowe sprawy prosimy załatwiać drogą telefoniczną, mailową, listownie  oraz wykorzystując platformę internetową ePUAP.

Sprawy pilne wymagające bezpośredniego kontaktu będą załatwiane tylko po wcześniejszym uzgodnieniu przez telefon. W takich przypadkach prosimy o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących, będąc pewnym o dobrym stanie własnego zdrowia oraz z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym bezpiecznej odległości. Proszę również o uważne czytanie wywieszonych w Urzędzie instrukcji.


Burmistrz Miasta Szczytno
Krzysztof Mańkowski
  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY