menu

Zagrali dla Dawida

2019-03-24 12:00:00 (ost. akt: 2019-03-26 13:14:42)

W niedzielę, 24 marca w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 12-letniego Dawida. Zebrano prawie 17 tys.

12-letni Dawid to utalentowany sportowiec. Jego pasją jest piłka nożna i pływanie. Niestety został zaatakowany przez nowotwór i dziś potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację. W niedzielę w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbył się koncert i licytacje, z których środki wspomogą 12-latka. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowali: chór Kantata, Maja Wierzchołowska, chór dziecięcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie, Oscar Jensen i Rock&Roni, Cyrla, Smoking Rose i Frajda. Natomiast na holach górnym i dolnym przez cały czas trwania wydarzenia odbywały się animacje dla dzieci, kiermasze ciast, rękodzieła i badanie wad postawy.
W przerwie między kolejnymi licytacjami widzowie wspólnie odśpiewali "sto lat" dla Dawida, który jednak ze względu na stan zdrowia przebywa aktualnie w szpitalu.  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY