menu

Podczas meczu zebrano ponad...

2019-02-14 12:45:34 (ost. akt: 2019-02-17 18:05:30)

W niedzielę, 17 lutego w hali im. Huberta Wagnera odbył się mecz charytatywny „Piłka łączy”. Pieniądze, które zebrano w trakcie imprezy zostaną przeznaczone na leczenie Pani Wioletty Milewskiej.

Turnieje piłki nożnej, mecz koszykówki - żołnierze armii amerykańskiej stacjonujący w jednostce w Orzyszu kontra mieszkańcy Szczytna, pokazy karate, gry w indiacę, ale także licytacje m.in. pióra z kancelarii Prezydenta RP, repliki hiszpańskiej armaty, piłki z autografem Pawła Papke i gadżetów pozwolą sfinansować leczenie Pani Wioletty Milewskiej. Łącznie zebrano ponad…., które zostaną przeznaczone na fachową rehabilitację.

Przypomnijmy, że Pani Wioletta ma 45 lat i dwójkę dzieci. Jest po zawale serca i udarze mózgu. Kobieta utraciła zdolność do samodzielnej egzystencji. Jest prawostronnie sparaliżowana i ma głębokie zaburzenia mowy oraz całkowicie zdana na opiekę osób trzecich.

Mecz charytatywny nie odbyłby się, gdyby nie połączone siły trzech samorządów – Gminy Miejskiej Szczytno, Gminy Szczytno i Powiatu Szczycieńskiego, przedsiębiorców oraz wszystkich ludzi dobrej woli.


  • Kfsdw
  • Port Lotniczy OLSZTYN- MAZURY